В рамките на програмата за здравословно хранене на Община Бургас, в периода от 08.04.2019 - 12.04.2019 г., в Детска градина "Х. Кр. Андерсен" ще се организират и проведат мероприятия под мотото:"Етикeт и естетика нa мacaтa - злaтни пpaвилa пo вpeмe нa xpaнeнe".
График на събитията може да видите ТУК
Снимки може да видите на нашата страница в Facebook #етикаиестетиканамасата
